1. kolo sl. pohára v modernom päťbojí a dva splnené limity na vrcholné podujatia

V sobotu 23. marca sa odohralo prvé kolo Slovenského pohára v modernom päťboji a boli to naozaj vzrušujúce preteky!

Všetci naši pretekári podali skvelé výkony. Začiatok pretekov odštartoval tradične na krytej plavárni Štiavničky, kde pretekári absolvovali ako prvú plaveckú disciplínu. Následne sa pretekári presunuli na štadión SNP, kde pokračovali mladší súťažiaci čistým behom a starší laserrun-om.

Najviac sa darilo  Samuelovi Nôtovi U17 ktorému sa podarilo splniť A-limit na vrcholné podujatia. Veľmi blízko k nemu bol Kristián Voroš U17, ktorý splnil B-limit a bol len o jediný bod mu ušiel  A-limit. Nakoľko Kristián bol po chorobe a zranení veríme, že sa mu A-limit podarí splniť na ďalšom kole.

Aj našim nováčikom v Juniro tíme sa darilo veľmi dobre, a ako veľké prekvapenie sa ukázala Adela Bariaková U15, ktorá po slabšom plávaní prekvapila a exelovala v disciplíne laserrun.

Zaznamenali sme mnoho umiestnení a osobných rekordov čo nám dáva motiváciu ďalej na sebe pracovať a zlepšovať.